středa 8. listopadu 2017

JAK SI SPRÁVNĚ VYBRAT DRON

JAK SI SPRÁVNĚ VYBRAT DRON
Ještě jednou se vracím k návodům pro výběr dronu. Tentokrát z pohledu cenové relace. Podrobný text návodu najdete na adrese:

https://www.aeromodels.cz/jak-si-spravne-vybrat-drone/
Návod je tedy rozdělen podle cenového rozpětí. V každém rozpětí je doporučen jeden produkt, doporučený firmou "aeromodels"!
CENA DO 1350 KČ

- Nejvhodnější  verzí  dronu pro lidi, kteří nechtějí na začátek investovat spoustu peněz je jednoznačně Syma X11. 
CENA DO 1890 KČ
- Skvělé záběry a fotografie z vašeho létání můžete zachytit s modelem Syma X11C. Je to totožný model jako Syma X11 s tím, že je tento model obohacen o 2mpx kameru. Tím se stává tento dron v dané cenové kategorii naprosto bezkonkurenčním.
CENA DO 2700 KČ
- Zatoužili jste po něčem větším a s novými funkcemi? Model Syma X5SW si určitě zamilujete! Tento model disponuje 0,3Mpx kamerou a FPV online přenosem videa. CENA DO 4050 KČ
CENA DO 4050 KČ
- Venku pofukuje vítr a Vy nemůžete vytáhnout svého Dron? Žádný problém! Syma X8C je robustní kvadrokoptéra, která zvládne menší vítr díky své velikosti.

- Pokud hledáte něco s delší dobou létání pro Vás máme model Sky Watcher s kvalitním HD kamerou, FPV přenosem a dobou letu až 18 minut !! 
CENA NAD 5400 KČ
Zatoužili jste po něčem rychlejším, výkonnějším? Pro Vás zde máme závodní dron Walkera Runner 250.  
V originálním článku jsou uvedený podrobnější charakteristiky jednotlivých modelů dronů, s uvedením odkazu na webovou adresu produktu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.