pondělí 6. listopadu 2017

Syma X11C domácí dron s kamerou

Syma X11C domácí dron s kamerou
Nabízí na webu firma mojerc.cz
Popis dronu najdete na adrese:
https://www.mojerc.cz/syma-x11c-domaci-dron-s-kamerou_p86319

Videorecenze: https://youtu.be/iRXzXBNDBx0
Cituji z textu nabídky na stránce prodejce:
"- Kvadrokoptéra X11C je ideální volbou pro ty, kteří hledají univerzální model, který může létat ve všech podmínkách. Nízká hmotnost a malé rozměry vám umožní si vzít tento model všude!
- Konstrukce modelu je velmi odolná vůči pádům a kolizím - to vše díky vysoké kvalitě použitých materiálů. Flexibilní materiál, ze kterého je vyroben rám listů rotoru je velmi trvanlivý a riziko zlomení je zanedbatelné, díky čemuž model funguje dobře v interiéru i exteriéru.
- Syma X11 má 6-osový stabilizační systém (gyroskop), díky němuž je stroj hbitý a obratný, a zároveň při letu velmi stabilní.
- Neobvyklá stabilita a snadné ovládání umožňuje bezproblémový provoz, který zvládne i uživatel bez předchozích zkušeností.
- Dva letové režimy (přepínač na ovladači) - pomalý (amatér) a rychlý (pro zkušené uživatele). 
- Výkonné LED diody nejen, že vypadají působivě, ale také umožují létání ve tmě. Navíc Syma X11C je vybaven vysoce kvalitním 2 MP fotoaparátem, jehož prostřednictvím můžete vždy pořizovat fotografie a nahrávat video.
- Ovládání se provádí pomocí profesionálního a moderního 4-kanálového vysílače s na frekvenci 2.4GHz, který používá rozprostřeného spektra Spread Spectrum Technology (SST), což zajišťuje delší dosah a 100 krát rychlejší reakci než tradiční vysílačky s frekvencí 27/40 MHz.
- Syma X11C létá lehce v každém směru. Je schopná provádět skutečnou vzdušnou akrobacii. Stačí stisknout jedno z tlačítek s přiřazenou funkcí na vysílači a vybrat směr, ve kterém chcete provést trik. Díky bezdrátové technologii s šířkou pásma 2,4GHz reaguje model na signál okamžitě. Je možné ovládat i více letadel najednou.
- K nabíjení je možné využít USB port nebo dálkový ovladač
- Prezentovaná Syma X11C je připravena k letu ihned po vybalení z krabice. Vše, co potřebujete jsou 4 ks, AA baterií k vysílači." ( konec citátu z webu )
Vlastnosti dronu jsou uvedeny na výše uvedené webové adrese.
Balení obsahuje:
- Syma x11C s kamerou
- micro SD karta 4GB 
- ochranný rám
- Vysílačka 2.4 GHz
- Baterie
- USB nabíječka (lze nabíjet z jakéhokoli USB zdroje)
- Náhradní vrtule
- Manuál

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.