čtvrtek 14. prosince 2017

Jak fotit z dronu

Autor Jan Rybář, publikoval 1.8.2017 na portálu "fotoguru", článek na téma:
"Jak fotit z dronu + recenze DJI Phantom 4".
Najdete ho na adrese:
https://www.fotoguru.cz/fotografovani-z-dronu/
Dovolím si citovat pár slov z úvodu a ze závěru rozsáhlého článku:
Cituji z úvodu:
"Fotografování z dronu se rychle dostává do módy a otevírá novou kategorii dějin fotografie. Jaká má úskalí? A je to opravdu “jiné” fotografování? "
Cituji ze závěru článku:
"Závěr: co čeká focení z dronu
Fotografování z dronu nesporně čeká napínavá budoucnost – ceny půjdou ještě níž, kvalita stoupne, uživatelů přibude a pravda, také se nesporně již brzy zpřísní pravidla.
Ale bude to opravdu zcela nová éra fotografování? To se teprve uvidí – hodně záleží na tom, zda si piloti uvědomí to zcela zásadní a nenápadné: že pokrok v technologii má často jen mizivý dopad na výslednou fotku. A klíčové je lapit dobré světlo a umět skvěle pracovat s kompozicí."
---

Zájemci o fotografování z dronu, budou zatím jen těžko českou hledat knihu, která by se výslovně věnovala pouze tomuto tématu. Vzhledem k tomu, že pořizování fotografií a videa patří neodmyslitelně k tématu DRONY, může zájemce sáhnout po některém z titulů knih věnovaných dronům
Na adrese www.akamonitor.cz/omega-drony/ najdete ukázky vybraných stránek z knihy/časopisu "Komplexní průvodce DRONY", vydané/ho Omega Publishing Group s.r.o. v roce 2017, které jsem připravil ve formátu SLIDESHOW.
Je to jen malá část knihy, kterou doporučuji všem zájemcům o problematiku využívání dronů - pro zábavu i pro nejrůznější praktické účely. Nabídku knihy najdete na adrese:
http://www.digifotomag.cz/1.574.aktuality.clanek-komplexni-pruvodce-drony?kategorie=11

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.