neděle 10. prosince 2017

Komplexní průvodce drony

Komplexní průvodce drony
Vydala Omega Publishing Group, s.r.o.
Překlad z anglického originálu M. Mánek, R. Tolimat, N. Zachovalová Barochová
Připravuji vlastní recenzi tohoto SPECIÁLU. Již nyní mohu prozradit, že mne publikace po všech stránkách velmi příjemně překvapila. Velmi zdařilá obrazová část, není pouhou ilustrací, ale integrovanou součástí obsahu knihy.
Je překvapující, kolik cenných informací se autorům podařilo vtěsnat do 146-ti stran. Na první pohled je zřejmá i vysoká kvalita překladu z angličtiny.  

Plné znění recenze najdete na adrese: http://drony.akamonitor.cz.
Vystavil jsem ukázky stránek knihy formou SLIDESHOW.
Najdete je na adrese: www.akamonitor.cz/omega-pruvodce/.
Webové stránky knihy na portálu Omega Publishing Group s.r.o. najdete - ZDE.

Cituji z textu originální nabídky Speciálu: 
"Během kraťoučké doby posledních pár let prošly drony dramatickou proměnou, vystoupily z „open-source“ anonymity a staly se jedním z těch nejsenzačnějších a nejrychleji se vyvíjejících elektronických zařízení na planetě.
Dnes jsou dostupné v pomalu neomezené škále tvarů a velikostí a může si je dovolit prakticky každý. To je určitě dobrá zpráva, i když zorientovat se v téhle oblasti se může úplnému nováčkovi zdát jako nadlidský úkol. Kolik za drona utratit? Jaký typ si pořídit? Jak se s ním vlastně lítá? Jaké fotografické a filmařské dovednosti člověk potřebuje, aby vytvořil nějaký smysluplný obsah? A pak ještě pár ryze praktických věcí, i když chcete mít dron jen jako koníčka: kdy a kde je jeho použití bezpečné a legální?
Komplexní průvodce drony vám na tyto otázky odpoví. Najdete tu podrobné návody ke všemu, co potřebujete vědět, abyste dron dostali do vzduchu, vytvořili neodolatelné záběry a zároveň nikoho neohrozili. Ať už má jít o výběr prvního drona, tipy, jak s ním létat, nebo rady ohledně pořizování a editace záznamů, na nás se můžete spolehnout. Těm pokročilejším pomůžeme posunout se dál díky návodům, jak získat licenci a stát se profíkem, jak začít s dronem závodit nebo jak si vyrobit vlastní model doma na koleni."
Seznam kapitol: 
- Začínáme
- Drony a příslušenství
- Letání a filmování
- Udělej si sám
- Počítačové úpravy
- Mezi profesionály

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.