čtvrtek 11. ledna 2018

Drive specielně postavený pro drony


Disk Seagate pro rychlé ukládání záběrů z dronu | Chip.cz - recenze a testy
Milan Loucký publikoval dne 19.09.2017 na portálu CHIP článek s výše uvedeným názvem. Je evidentní, že kolem rozvoje dronů, se uvádí do pohybu i řada dalších HW oblastí.
Článek najdete v plném znění na adrese:
https://www.chip.cz/novinky/disk-seagate-pro-rychle-ukladani-zaberu-z-dronu/
Cituji z úvodní části textu:
"Zálohování videí a fotozáběrů z dronu je pro fotografy a kameramany zásadní, některé z nich jsou totiž často neopakovatelné. S ohledem na specifické potřeby majitelů dronů společnosti Seagate a DJI spojily síly a výsledkem jejich spolupráce je disk Fly Drive.
- Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede ve spolupráci s DJI, expertem v oblasti dronové technologie, na český a slovenský trh externí disk DJI Fly Drive. Tento 2TB model dokáže pojmout až 60 hodin leteckých záběrů v rozlišení 4K. Jeho předností je integrovaný slot na microSD karty. Díky tomu mohou profesionálové přímo na místě natáčení sledovat své záběry z dronu a zároveň je třeba i rychle zálohovat. Odpadá tím nutnost používat několik paměťových karet a jejich čteček. Novinku chrání před náhodnými pády a nárazy v terénu pryžový kryt. Disk bude v České republice a ve Slovesné republice v prodeji od října za cenu 3890 Kč, resp. 149 euro s DPH.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.