pondělí 14. května 2018

DRONFEST 2018 - 1. a 2. června - Plzeň

DRONFEST 2018 Pro mnohé to sice nebude tak úplně novinka, jelikož DRONFEST má - sice krátkou - ale zato velmi úspěšnou historii. Pro všechny ostatní říkám: DRONFEST informuje, baví i poučuje. Aplikace dronů se z vojenské a špionážní oblasti rozšiřují do dalších a dalších oblastí využití. Brzo se drony stanou samozřejmou součástí našeho života. Sami se přesvědčíte, že si nevymýšlím.
Na adresehttp://dronfest.cz/dronfest-2018/ se dozvíte mnohem více. Nahlédnete i do fotogalerie minulého DRONFESTU.

Cituji z obsahu uvedené webové stránky:
I v roce 2018 se Plzeň stane dějištěm DronFestu – unikátního festivalu bezpilotního létání, který se řadí mezi největší akce svého druhu na světě!
1.a 2. června 2018 budou v plzeňském areálu DEPO2015 k vidění stroje těch nejvýznamnějších výrobců dronů. Třetí ročník této hojně navštěvované akce nabídne zajímavé přednášky, letecké ukázky a samozřejmě závody FPV RACE v nové aréně! Připravujeme zábavný den pro celou rodinu. Nenechte si ujít jedinečnou show, které nemá v České republice obdoby.


A co na letošním ročníku uvidíte?
 Například stoje od firem  DJI (Tello, Spark, Mavic, Phantom, Inspire, M210, M600), Flyability (Elios), senseFly (eBee+, Albris), Flydeo (X6, X8), Robodrone (Kingfisher), Workswell(Wiris), FLYING-CAM (Sarah), FALCON (Falcon 8), Microdrones (MD4 -200, MD4-1000) a další.
Můžete se těšit na přednášky, které pro vás připravují odborníci a představí vám například, kde se drony mohou využít, poučí vás o bezpečnosti nebo vysvětlí, jak správně pořídit fotku nebo video.
Těšte se také na FPV závody, které proběhnou v pátek i sobotu, představí se desítka pilotů, tyto závody pro vás připravuje Rotorama.
Čeká na vás mnoho doprovodného programu jako například Laser game, TEPfactor, virtuální realita, fotokoutek, simulátory, zalétat si budete moci s malými drony a další.
Je opravdu na co se těšit! 🙂
Kontaktní osobou je majitel mailové adresy: cholinsky@plzen.eu.
DronFest – 1. a 2. června 2018 – areál DEPO2015 Plzeň

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.